- Storingenoverzicht
- Overheid
- Toezicht en inspectie
- De Nederlandsche Bank (DNB)
De Nederlandsche Bank (DNB)
Geen recente meldingen
Er zijn nog geen meldingen over De Nederlandsche Bank (DNB). Heb jij problemen? Meld het hieronder.
Bijgewerkt 00:42
Meld een probleem met De Nederlandsche Bank (DNB)
Wat werkt er niet? Kiezen mag, hoeft niet.
Plaats of toelichting toevoegen
Meldingen per uur
0 meldingen in 24 uurOranje lijn: vanaf 5 meldingen in een uur spreken we van een storing. Hoe wij meten
Laatste meldingen
Nog geen meldingen over De Nederlandsche Bank (DNB). Heb jij problemen? Meld het hierboven.
Wat er gemeld wordt
De afgelopen 7 dagen geen meldingen.
Laatste 7 dagen.
Meldingen per dag
0 meldingen in 30 dagenNormaal voor De Nederlandsche Bank (DNB): minder dan 1 melding per dag.
Eerdere storingen
Voor De Nederlandsche Bank (DNB) is nog geen storing vastgelegd. Zodra dat gebeurt, staat hier wanneer en hoe lang.
Ook in Toezicht en inspectie
Alle- ACM1Geen storing
- AFM0Geen recente meldingen
- Algemene Rekenkamer0Geen recente meldingen
- ANVS0Geen recente meldingen
- Autoriteit Persoonsgegevens0Geen recente meldingen
- CBG (College ter Beoordeling van Geneesmiddelen)0Geen recente meldingen
Vragen over storingen bij De Nederlandsche Bank (DNB)
Is er nu een storing bij De Nederlandsche Bank (DNB)?
Er zijn nog geen meldingen over De Nederlandsche Bank (DNB). Heb jij problemen? Meld het hieronder. Bijgewerkt om 00:42.
Officiële kanalen
- Websitednb.nl
Werk je bij De Nederlandsche Bank (DNB)?
Zet zelf een bericht neer bij een storing of onderhoud. Gratis. Meldingen van bezoekers blijven altijd zichtbaar.