- Storingenoverzicht
- Winkels & Ketens
- Bouwmarkten en tuin
- Kees Smit Tuinmeubelen
Kees Smit Tuinmeubelen
Geen recente meldingen
Er zijn nog geen meldingen over Kees Smit Tuinmeubelen. Heb jij problemen? Meld het hieronder.
Bijgewerkt 02:23
Meld een probleem met Kees Smit Tuinmeubelen
Wat werkt er niet? Kiezen mag, hoeft niet.
Plaats of toelichting toevoegen
Meldingen per uur
0 meldingen in 24 uurOranje lijn: vanaf 5 meldingen in een uur spreken we van een storing. Hoe wij meten
Laatste meldingen
Nog geen meldingen over Kees Smit Tuinmeubelen. Heb jij problemen? Meld het hierboven.
Wat er gemeld wordt
De afgelopen 7 dagen geen meldingen.
Laatste 7 dagen.
Meldingen per dag
0 meldingen in 30 dagenNormaal voor Kees Smit Tuinmeubelen: minder dan 1 melding per dag.
Eerdere storingen
Voor Kees Smit Tuinmeubelen is nog geen storing vastgelegd. Zodra dat gebeurt, staat hier wanneer en hoe lang.
Ook in Bouwmarkten en tuin
Alle- Coppelmans0Geen recente meldingen
- De Verfzaak0Geen recente meldingen
- Decokay0Geen recente meldingen
- DekaTuin0Geen recente meldingen
- Gamma0Geen recente meldingen
- GroenRijk0Geen recente meldingen
Vragen over storingen bij Kees Smit Tuinmeubelen
Is er nu een storing bij Kees Smit Tuinmeubelen?
Er zijn nog geen meldingen over Kees Smit Tuinmeubelen. Heb jij problemen? Meld het hieronder. Bijgewerkt om 02:23.
Officiële kanalen
- Websitekeessmit.nl
Werk je bij Kees Smit Tuinmeubelen?
Zet zelf een bericht neer bij een storing of onderhoud. Gratis. Meldingen van bezoekers blijven altijd zichtbaar.