- Storingenoverzicht
- Overheid
- Toezicht en inspectie
- Staatstoezicht op de Mijnen
Staatstoezicht op de Mijnen
Geen recente meldingen
Er zijn nog geen meldingen over Staatstoezicht op de Mijnen. Heb jij problemen? Meld het hieronder.
Bijgewerkt 01:27
Meld een probleem met Staatstoezicht op de Mijnen
Wat werkt er niet? Kiezen mag, hoeft niet.
Plaats of toelichting toevoegen
Meldingen per uur
0 meldingen in 24 uurOranje lijn: vanaf 5 meldingen in een uur spreken we van een storing. Hoe wij meten
Laatste meldingen
Nog geen meldingen over Staatstoezicht op de Mijnen. Heb jij problemen? Meld het hierboven.
Wat er gemeld wordt
De afgelopen 7 dagen geen meldingen.
Laatste 7 dagen.
Meldingen per dag
0 meldingen in 30 dagenNormaal voor Staatstoezicht op de Mijnen: minder dan 1 melding per dag.
Eerdere storingen
Voor Staatstoezicht op de Mijnen is nog geen storing vastgelegd. Zodra dat gebeurt, staat hier wanneer en hoe lang.
Ook in Toezicht en inspectie
Alle- ACM1Geen storing
- AFM0Geen recente meldingen
- Algemene Rekenkamer0Geen recente meldingen
- ANVS0Geen recente meldingen
- Autoriteit Persoonsgegevens0Geen recente meldingen
- CBG (College ter Beoordeling van Geneesmiddelen)0Geen recente meldingen
Vragen over storingen bij Staatstoezicht op de Mijnen
Is er nu een storing bij Staatstoezicht op de Mijnen?
Er zijn nog geen meldingen over Staatstoezicht op de Mijnen. Heb jij problemen? Meld het hieronder. Bijgewerkt om 01:27.
Officiële kanalen
- Websitesodm.nl
Werk je bij Staatstoezicht op de Mijnen?
Zet zelf een bericht neer bij een storing of onderhoud. Gratis. Meldingen van bezoekers blijven altijd zichtbaar.